فهرست مطالب

لوله کشی آب و فاضلاب شمال تهران

ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در منطقه نیاوران

جلوگیری از مشکلات کوچک لوله کشی در لوله کشی آب و فاضلاب میتواند از وقوع مشکلات بزرگ جلوگیری کند ؛ با لوله کش های حومه خود در منطقه نیاوران تماس بگیرید.

مسائل مربوط به لوله کشی هرگز با اطلاع قبلی اتفاق نمی افتد و اغلب این مسائل برنامه روزانه شما را متوقف می کند. مردم اغلب برای حل مشکلات لوله کشی خودشان اقدام به تعمییر می کنند، که در بیشتر موارد مشکل را بزرگ تر می کند و در نهایت هزینه بیشتری را برای این مشکل پرداخت می شود، که می تواند با هزینه جیب برطرف شود.

لوله کش انتخابی شما نیز بخشی از این صنعت لوله کشی و تامین خدمات آن است که 7 روز هفته به ساکنین شهر تهران خدمت می کند. ما، از بین لوله کش های انتخابی شما، به دستور شما بهترین، ماهرترین و مجرب ترین تیم لوله کش اضطراری را داریم که آماده ارائه خدمات به شما در هر زمان که نیاز داشته باشید، حتی در ساعات اولیه روز، می باشد.

فوریت های لوله کشی اغلب باعث وحشت می شود، اما باید خونسردی خود را حفظ کنید تا خسارت وارده به خانه تان را به حداقل برسانید. مراحل ذکر شده در زیر می تواند به شما در رسیدگی به موارد اضطراری لوله کشی کمک کند. با این حال هرگز فراموش نکنید که در طول این فرایند با یک لوله کش اضطراری از تیم آریاسازه تماس بگیرید تا راه حلی درست برای این مشکل پیدا کنید. ما همچنین به شما توصیه می کنیم شماره تلفن لوله کش را در لیست تماس خود داشته باشید.

ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در منطقه اندرزگو

آب را ببندید:

در مواقع اضطراری لوله کشی، بستن نزدیکترین منبع آب اولین و اصلی ترین کاری است که باید انجام شود. در مورد سرویس های بهداشتی، این کار را می توان با چرخاندن سوپاپ در پشت روشویی یا در قسمت کنتور آب انجام داد. برای مشکلاتی مانند ترکیدن لوله، شما باید شیر اصلی خانه خود را ببندید. برای رفع مشکل لوله کشی در منطقه اندرزگو همکارانما را در تیم آریاسازه مطلع سازید.

ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در منطقه ولنجک

آبگرمکن خود را بررسی کنید:

در صورتی که سیستم آب گرم شما صدایی ناهنجار ایجاد می کند یا آب “خیلی داغ” یا “خیلی سرد” می دهد، فوراً آبگرمکن را خاموش کنید. این به جلوگیری از آسیب جدی به آبگرمکن کمک می کند. اگر آبگرمکن گازی دارید، ابتدا منبع گاز را خاموش کنید، زیرا این امر خطر داغ شدن بیش از حد و ترکیدگی را کاهش می دهد. اگر در لوله های آب داغ دچار مشکل شدید و ساکن ولنجک هستید، با همکاران ما تماس بگیرید.

بهترین لوله برای لوله کشی آب و فاضلاب کدام است؟

ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در منطقه پاسداران

لوله های مورد استفاده برای لوله کشی در منازل و دفاتر را می توان از مصالح مختلف تولید کرد. مانند سایر تاسیسات مهندسی، بهترین گزینه بسته به شرایط برنامه و پروژه تغییر می کند. همچنین، هر ماده دارای مزایا و معایبی است.

متداول ترین مصالح لوله کشی مورد استفاده برای لوله کشی آب و فاضلاب عبارتند از مس، PVC، CPVC و PEX. این مقاله مروری بر این دو مورد از این چهار نوع مصالح است که ممکن است در صنعت ساختمان یافت شود. برای کاهش هزینه های تهیه لوازم ومصالح مناسب لوله کشی آب و فاضلاب و پیشگیری از اتلاف هزینه با همکاران ما در منطقه پاسداران تماس بگیرید.

صرف نظر از مصالح لوله کشی مورد استفاده، می توانید هزینه پروژه را با بهینه سازی طرح لوله کشی کاهش دهید. این امر طول کل لوله کشی مورد نیاز را به همراه اتصالات و هزینه کار کاهش می دهد. طراحی پلان اطلاعات ساختمان می تواند به شما در بهینه سازی تاسیسات لوله کشی و سایر سیستم های MEP کمک کند.

ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در منطقه فرمانیه

با بهینه سازی و مهندسی اصولی لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان تان، به کارشناسان مجرب وکاربلد مجموعه آریاسازه در منطقه فرمانیه مراجعه کنید.

لوله های مسی

مس بسیار بادوام است و از دهه 1960 از جمله مصالح اصلی لوله کشی سنتی بوده است. مصالح دیگر از آن زمان معرفی شده است، اما مس هنوز یکی از بهترین گزینه ها است. اشکال اصلی لوله کشی مس قیمت بالای آن است و به لحیم کاری و اتصالات اضافی نیاز دارد. با توجه به ارزش آن، لوله های مسی در معرض دید وسوسه کننده برای سارقان است.

لوله های قدیمی مس را می توان بازیافت کرد، اما استخراج و تولید مس باعث آسیب زیست محیطی می شود. به همین دلیل، مس به عنوان یک ماده سبز در نظر گرفته نمی شود.

برخی از کاربردهای متداول لوله کشی مس شامل منابع آب آشامیدنی سرد و گرم و خطوط مبرد برای سیستم های تهویه مطبوع است. لوله مسی نوع K ضخیم ترین دیوارها را دارد و معمولاً در خطوط خدمات زیرزمینی استفاده می شود. نوع L دارای دیوارهای با ضخامت متوسط است، در حالی که نوع M دارای نازک ترین دیوارها است و معمولاً از آنها برای خطوط تأمین آب برروی دیوارها استفاده می شود.

لوله پلی وینیل کلراید (PVC)

PVC یک ماده پلاستیکی است که معمولاً در لوله کشی آب و فاضلاب استفاده می شود و در دو اندازه وجود دارد: سایز 40 و سایز 80.

سایز 40 PVC بیشترین استفاده را دارد که دارای دیوارهای نازک تر و قیمت پایین تری است.

سایز 80 PVC دارای دیوارهای ضخیم تری است که باعث دوام بیشتر می شود، اما گرانتر است.

PVC معمولاً برای خطوط تخلیه سینک ها، توالت ها و وان ها استفاده می شود. سایر کاربردهای رایج عبارتند از لوله کشی داخلی، لوله کشی زیرزمینی، دریچه های تهویه، خطوط اصلی تامین آب، لوله کشی فشار قوی و سیستم های فاضلاب رفع طوفان.

لوله کشی پلی وینیل کلراید (CPVC)

همانطور که از نام آن مشخص است، CPVC لوله های PVC با محتوای کلر بیشتر است. CPVC برخلاف PVC معمولی برای آب گرم و آب آشامیدنی مناسب است. در مقایسه با مس، لوله های CPVC نرم تر هستند و هنگام عبور آب سر و صدای کمتری تولید می کنند. لوله های CPVC همچنین برای جلوگیری از اتلاف انرژی، انعطاف پذیرتر از لوله های فلزی و مقاوم در برابر آتش، عایق بندی شده اند.

برخی از کاربردهای متداول لوله کشی CPVC شامل تامین آب سرد و گرم، تخلیه آب گرم و لوله های دفع (فاضلاب و آب) است.

و ادامه دارد….